A kdo vlastně jsem?

Mé jméno je Martin. Vystudoval jsem střední školu Teleinformatiky obor s maturitou. Dále pak VŠB-TUO fakulty Informatiky a elektrotechniky v oboru Telekomunikační technika. Pět let jsem pracoval jako Systémový inženýr na pozici sítového specialisty. Zaměřoval jsem se na všechny problematiky počítačových sítí, od návrhu a konzultací až po instalaci a implementaci u zákazníka a následný servis. 

Jsem CCNA Routing & Switchning certified, složil jsem úspěšně zkoušku 200-120. Dále pak zkoušku CCNP Troubleshooting. (CCNP certifikace je v plánu dále).  Momentálně mám propadlou zkoušku Juniper Networks JNCIA - Junos (JN0-102), Junipery již nepracuji a proto nebyl důvod si tuto zkoušku znova obnovovat. Juniper Champion Aspiring a Inovative. Dále praktické zkušenosti s aktivními prvky Dell a HP. Správa a nasazení Wi-Fi sítí UBNT a Cisco Meraki.

Informatice se už nějaký ten týden věnuji. A to konkrétně počítačovým sítím. Můj plán do budoucna je zůstat u počítačových sítí, protože programování není zrovna to co by mi přirostlo k srdci. Když se zrovna nevěnuji škole, tak rád sportuji. Mám několikaleté zkušenosti v oboru bojových umění a sebeobrany (Krav Maga P3). Chvíli jsem brigádně pracoval pro bezpečnostní agenturu zajišťující event security. Další nemalé zkušenosti jsem nasbíral v oboru stavebním a to především jako brigádník u firmy, která se zabývala stavbou a rekonstrukcí střech.

Další zájmy a koníčky jsou: Krav Maga, cyklistika, squash, badminton, a sledování seriálů.

Kontaktujte mě prosím formou, formuláře níže. V případě, že by formulář nefungoval, to zkuste na emailovou adresu: martasw@email.cz

 

Malá reference:

  • Instalace datového rozvaďeče pro SŠ v Třebíči, včetně následného osazení a oživení LAN a Firewallu.

  • Analýza a návrh řešení vzdáleného přístupu pro CSS Ostrava, včetně nasazení NG Firewallu.
  • Rozšíření o televizní a silnoproudou zásuvku v obytném domě.

Váš e-mail
Předmět
Zpráva